Podpisanie umowy z lewej Ireneusz Sobieski, Prezes Grupy DBK, z prawej Marc Martinez Prezes Man Truck & Bus Polska.

MAN Truck & Bus Polska i HAMA Polska i podpisały umowę ramowa na współpracę w roku 2020.

W siedzibie firmy MAN Truck & Bus w Wolicymiało miejsce niecodzienne wydarzenie. Prezes Zarządu Grupy DBK Ireneusz Sobieski oraz Łukasz Chyliński Dyrektor Zarządzający HAMA Polska sp. z o.o., członka Grupy DBK, podpisali umowę ramową dotyczącą współpracy w roku 2020 z firmą MAN Truck & Bus Polska .
Firma Hama Polska specjalizuje się w wynajmie pojazdów użytkowych, zarówno dostawczych jak i ciężarowych, w tym podwozi, ciągników siodłowych, naczep i chłodni. Obecnie flota DBK Rental liczy już  ponad 3000 pojazdów i ma się powiększyć do ponad 7000 w ciągu najbliższych 4 lat.
„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą MAN. Pojazdy tej marki charakteryzują się dużą niezawodnością, oraz co istotne, koszty codziennej obsługi są relatywnie niskie. Bieżąca współpraca z przedstawicielami marki układa się bardzo dobrze. Biorąc pod uwagę fakt, iż świadczymy usługi wynajmu w pełnym zakresie tj. nadzór nad pojazdem 24/7 w całej Europie, z czym wiąże się konieczność utrzymania pełnej mobilności pojazdu w okresie trwania kontraktu, powyższe elementy są dla nas kluczowe. Początkowo w naszej flocie mogliśmy spotkać głównie ciągniki MAN TGX przeznaczone do transportu międzynarodowego, natomiast od tego roku, z sukcesem, zaczęliśmy wprowadzać również pojazdy MAN w innych konfiguracjach. Dziś we flocie znajdują się również pojazdy typowo dystrybucyjne z segmentu 12 – 26 ton oraz pojazdy specjalistyczne takie jak np. pojazdy do przewozu mleka czy hakowce.” mówi Łukasz Chyliński Dyrektor Zarządzający HAMA Polska sp. z o.o.
Zamówione przez HAMA Polska ciągniki siodłowe MAN TGX oraz podwozia dystrybucyjne i specjalistycznych (hakowce i BDF), będą dostarczane sukcesywnie do końca trzeciego kwartału 2020 roku.
„Bardzo się, cieszę, że firma HAMA Polska zacieśnia współpracę z nami zamawiając pojazdy MAN do realizacji swoich planów biznesowych. Nasza marka to synonim najwyższej jakości, niezawodności i innowacyjności. Pojazdy wyposażone w nowe silniki MAN Euro 6d, jeszcze lżejsze i oszczędniejsze, znacząco obniżają koszty eksploatacji.” powiedział podczas spotkania Prezes Zarządu MAN Truck & Bus Polska, Marc Martinez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*