MAN Truck & Bus Center Modlnica zaprasza

W dniu 19.09 br. w podkrakowskiej Modlnicy w obecności Prezesa Zarządu MAN Truck & Bus Polska, Piotra Stańskiego oraz Wójta Gminy Wielka Wieś, Tadeusza Wójtowicza zainaugurowano działanie nowego centrum serwisowego i siedziby biura handlowego MAN w Małopolsce.

„To bardzo ważny moment w historii MAN w Polsce i już ósme własne centrum serwisowo-sprzedażowe naszej firmy.” powiedział Piotr Stański „Jednym z jego autów jest bliskie sąsiedztwo autostrady A4 oraz dróg krajowych nr 7 i 94. Liczymy, ze zlokalizowany tu serwis MAN będzie dobrze służył przemierzającym ten szlak transportowcom” dodał Stański.

Obiekt o powierzchni 2400 m² jest bliźniaczo podobny do Truck & Bus Center Małopole, koło Warszawy, które działa od kwietnia br. Klienci maja do dyspozycji halę warsztatowa z pięcioma stanowiskami naprawczymi, profesjonalną linię diagnostyczną, stanowisko napraw blacharskich oraz myjnię. Tutaj także znajdują się biura sprzedaży MAN i Neoplan, MAN TopUsed, MAN Finance oraz pełna oferta usług posprzedażnych oraz oferta klubu dla kierowców MAN Trucker’s World. W budynku znajduje się również komfortowy pokój kierowcy, z dostępem do internetu, dla oczekujących na odbiór swojego pojazdu

Otwarcie kolejnego Truck & Bus Center to potwierdzenie realizacji strategii inwestycyjnej MAN w Polsce. W Małopolsce firma posiada już działająca od sześciu lat fabrykę pojazdów ciężarowych. Nowe centrum serwisowo-sprzedażowe to uzupełnienie oferty MAN w tym regionie. Docelowo pracę znajdzie w nim 30 osób. To już 36 serwis MAN w Polsce.

 
Autorem tego tekstu jest:

MAN Truck & Bus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*