MAN- najbardziej niezawodna marka pojazdów ciężarowych powyżej 7,5 t

W raporcie TÜV 2014 dotyczącym pojazdów użytkowych (TÜV Report Nutzfahrzeuge 2014), firma MAN trzeci rok z rzędu wyróżnia się jako producent pojazdów ciężarowych o najmniejszej liczbie wykrytych usterek. Świadczy to o wysokiej jakości produkowanych przez MAN ciężarówek.
Pojazdy ciężarowe serii TGL, TGM, TGS i TGX były wyróżniającymi się pojazdami o najmniejszej usterkowości spośród wszystkich badanych rocznych, trzy-, cztero- i pięcioletnich pojazdów. Firma MAN jeszcze bardziej umocniła swoją czołową pozycję w kategorii rocznych pojazdów ciężarowych: 83,2% pojazdów nie miało w ogóle usterek (82% w 2013 r.). Również w przypadku starszych pojazdów liczba pojazdów MAN, która przeszła pomyślnie ogólną kontrolę jakości jest największa.
Regularna konserwacja opłaca się
Według raportu TÜV, pojazdy MAN klasy ciężkiej są szczególnie dobrze serwisowane. Świadczy to o tym, że opłaca się prowadzić regularną, profesjonalną konserwację w autoryzowanych stacjach serwisowych MAN. Za korzystaniem z usług serwisowych MAN przemawia gotowość pojazdów do użycia zamiast konieczności składania nieplanowanych wizyt w warsztacie w wyniku zaniedbania przeglądów okresowych.
„Jestem dumny z ponownego osiągnięcia przez firmę MAN doskonałego wyniku. Jest to uznanie dla naszych ogromnych wysiłków w zakresie zapewnienia jakości i motywuje nas do pracy nad dalszą poprawą” powiedział Anders Nielsen, prezes zarządu firmy MAN Truck & Bus. „Wzrastająca liczba kontraktów serwisowych pokazuje, że nasi klienci również postrzegają firmę MAN jako wiarygodnego partnera po sprzedaży i wiedzą, że ich pojazdy są w dobrych rękach.”
Wyniki corocznych przeglądów pojazdów w wieku od jednego do pięciu lat zostały poddane ocenie przez Stowarzyszenie Ośrodków Kontroli Technicznej TÜV we współpracy z niemieckim specjalistycznym magazynem Verkehrsrundschau. Można się z nimi zapoznać w Raporcie TÜV dotyczącym pojazdów użytkowych. Raport jest dostępny do pobrania pod następującym

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*