Limitowana edycja Korando Quantum.

Wersja specjalna Korando Quantum z korzyścią 11.000 PLN

Szybki odbiór samochodu – marzec 2022

Gama modelowa SsangYong w Polsce poszerza się o nową wersję limitowaną Korando Quantum, które otrzymuje bogatsze wyposażenie i jest oferowane w atrakcyjnej cenie.
Korando Quantum, rodzinny SUV-a z przestronnym bagażnikiem o pojemności 551 litrów, jest dostępny z mocnym 4-cylindrowym silnikiem benzynowym z turbodoładowaniem o mocy 163 KM i manualną skrzynią biegów bądź 6-biegową automatyczną, a także napędem na 2 lub 4 koła.
W odróżnieniu od wersji wyposażenia Crystal, Korando Quantum wyróżnia bogatsze wyposażenie dodatkowe, obejmujące m.in. reflektory Full LED, 18-calowe obręcze ze szlifem diamentowym, czujniki parkowania przód/tył i kamerę cofania, 9-calowy wyświetlacz centralny z nawigacją i obsługą Apple Car / Android Auto, relingi dachowe, przyciemniane szyby tylne, podwójną podłogę bagażnika czy kierownicę pokryta skórą.
Wybierając wersję Korando Quantum, klienci zyskują komfortowe i praktyczne wyposażenie dodatkowe w cenie z korzyścią 11.000 PLN brutto. Cena tak wyposażonego modelu Korando Quantum to 100.990 PLN brutto.
Podobnie jak inne modele marki SsangYong, Korando Quantum oferowany jest z bezpłatną 5-letnią gwarancją fabryczną.
Klienci mogą już teraz składać zamówienia na Korando Quantum w sieci dilerskiej, liczącej obecnie 20 punktów, z nieodległym odbiorem samochodu w marcu tego roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*