KH-KIPPER partnerem marcowych MAN Trucknology Days!

Tegoroczne 3-dniowe spotkanie organizowane przez centralę MAN Truck & Bus AG to niepowtarzalna okazja do obejrzenia bogatej gamy pojazdów MAN dla branży budowlanej, transportu dalekobieżnego i ciężkiego, samochodów pożarniczych i dystrybucyjnych. Impreza z licznymi atrakcjami odbędzie się 19-21 marca w Monachium. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Na MAN Trucknology Days nie zabraknie związanego od kilku lat z imprezą niekwestionowanego w Polsce lidera w produkcji zabudów wywrotek – firmy KH-KIPPER. Certyfikowany dostawca zabudów MAN zaprezentuje w Monachium dwie udoskonalone zabudowy.

KH-KIPPER to marka w Niemczech coraz bardziej rozpoznawalna i doceniana. Do Monachium pojedzie produkowana właśnie w fabryce KH-KIPPER ze szczególną dbałością o szczegóły zabudowa tylnozyspowa half-pipe na podwoziu MAN 8×8. Zabudowa już teraz jest hitem wśród krajowym klientów. Będzie to pojazd, który w swojej dziedzinie nie ma sobie równych. Zaprojektowano go we współpracy z MAN z myślą o pierwszym froncie ciężkich robót budowlanych.

Pochylona przednia burta, wprowadzone w tym roku udoskonalenie konstrukcyjne, w praktyce zapobiega zaleganiu lepkiego ładunku wewnątrz skrzyni. Wzmocniona tylna burta hydrauliczna zapewnia wytrzymałość w najbardziej ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych, w których zabudowa będzie wykorzystywana. Nowa generacja siłowników zastosowana w konstrukcji zabudowy half-pipe gwarantuje krótki czas kiprowania i wysoką produktywność pojazdu. Skrócenie czasu niezbędnego na wielokrotnie powtarzane operacje przekłada się w istocie na znaczne oszczędności kosztów prac budowlanych.
Nieustannie udoskonalamy swoje produkty i dostosowujemy je do oczekiwań naszych klientów. Zmiany konstrukcyjne w zabudowie half-pipe, którą pokażemy w Monachium, korzystnie wpłynęły na jej masę własną, a co za tym idzie wzrost ładowności. Produktywność prac jaką zapewnia wywrotka z zabudową KH-KIPPER na pewno korzystnie odbije się na portfelu przyszłego klienta – mówi Łukasz Glica, zastępca dyrektora handlowego odpowiedzialny w firmie KH-KIPPER za projekt MAN Truknology Road Show.

Kolejny produkt, który uczestnicy imprezy zobaczą na MAN Trucknology Days, to innowacyjna zabudowa trójstronna na podwoziu 6×4. Skrupulatnie dostosowany do wymagań niemieckiego rynku nowy model wyróżnia przede wszystkim zoptymalizowana waga. Burty boczne to unikalna konstrukcja zaprojektowana przez konstruktorów KH-KIPPER. Wysokojakościowa szwedzka stal użyta do produkcji nadaje odpowiednią wytrzymałość i wydłuża okres bezawaryjnej pracy wywrotki.

Lewa burta otwierana hydraulicznie o pełne 180 stopni, pozwalając na sprawny załadunek palet przy użyciu wózka widłowego. Wygodna w obsłudze dzięki sprężynowemu wspomaganiu prawa burta otwiera się w osi dolnej i górnej zapewniając pojazdowi wielofunkcyjność. Odpowiednia wewnętrzna szerokość skrzyni stwarza możliwość przewozu większej ilości palet. Mocna burta tylna umiejscowiona wewnątrz skrzyni otwiera się przy wyładunku automatycznie. Nowa konstrukcja burty minimalizuje czas związany z ewentualnym oczyszczeniem szufli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*