Karawaną MAN otwiera nowe placówki w Maroku.

17 października w obecności przedstawicieli firm MAN i SEFAMAR, importera pojazdów monachijskiego producenta, z Agadiru wyruszyła w trasę prowadzącą przez całe Maroko karawana MAN. Kolumna pięciu ciężarówek obejmująca dwa zestawy pojazdów dalekobieżnych, śmieciarkę i dwie wywrotki przejechała w ciągu 10 dni 1700 km. Na trasie znalazło się pięć miast: Agadir, Marakesz, El Jadida, Nador i Tanger. Podczas postojów w Agadirze, Nadorze i Tangerze firma MAN uroczyście otwierała swoje nowe placówki w tych miastach.

Symbolicznym sygnałem do wyruszenia karawany MAN było otwarcie stacji serwisowej w Agadirze. 17 października zgromadziło się tam ponad 200 klientów z całego regionu, aby uczestniczyć w uroczystym otwarciu placówki na terenie o powierzchni 10.000 m². Zgromadzeni goście obejrzeli przed nowym budynkiem serwisu, wyposażonym w pięć liniowych stanowisk napraw, w salon sprzedaży z salonem ekspozycyjnym oraz sprzedaż części zamiennych przygotowaną z dużym rozmachem, ceremonię otwarcia, której towarzyszyły tradycyjna marokańska muzyka i taniec. Prezes zarządu spółki SEFAMAR, Allal El Mansouri, przeciął symboliczną taśmę startową i otworzył w ten sposób nie tylko nowy warsztat zakładowy, ale również dał sygnał do startu czekających już w blokach startowych pojazdów, która wyruszyła w swoją 10-dniową trasę. Po drodze karawana zapewniła w Nadorze i Tangerze odpowiednią oprawę podczas uroczystości otwarcia dwóch kolejnych stacji serwisowych.

Wspólnym celem firm MAN i SEFAMAR było zaprezentowanie marokańskim klientom na liczącej 1700 kilometrów trasie szerokiej palety produktów MAN, ich niezawodności i solidności oraz kompetencji marki kojarzonej z lwem Büssing w zakresie serwisu i obsługi posprzedażnej. Pozytywne reakcje klientów potwierdziły, że karawana okazała się prawdziwym sukcesem!

Samira El Mansouri, dyrektor generalna firmy SEFAMAR, podsumowuje karawanę w bardzo pozytywnych słowach: „Ten rajd był wspaniałym doświadczeniem! Umożliwił nam bliższy kontakt z naszymi dotychczasowymi klientami i zainteresowanie naszymi produktami nowych klientów. Karawana była też doskonałą okazją do zacieśnienia relacji między zespołami MAN i SEFAMAR. Ponadto otwarcie trzech nowych placówek jest jasnym sygnałem, że obsługa klienta stanowi dla nas wyraźny priorytet.“

Dzięki wzrastającej od dwóch lat w Maroku liczbie sprzedaży pojazdów ciężarowych MAN firma SEFAMAR stała się liderem na marokańskim rynku pojazdów ciężkich.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*