Jubileuszowe Wiosenne spotkania w Sadach.

 

Ponad 200 gości przybyło na jubileuszową X edycję Wiosennych Spotkań w Sadach, które odbyły się w dniu 18.05 br. w MAN Truck & Bus Center Poznań.

Wiosenne Spotkania w Sadach to już tradycja. W tym roku postanowiliśmy skierować zaproszenie do większej grupy klientów. Spotkanie było również doskonałą okazją do zaprezentowania naszego serwisu, który działa od 2000 roku. W ramach wiosennego przeglądu każdy znalazł coś dla siebie. Przy okazji zaprezentowaliśmy nowy Katalog Usług Serwisowych MAN” – mówi Beata Galas, Marketing Manager MAN Truck & Bus Polska. „Majówka stała się więc okazją, aby w jednym miejscu i w jednym czasie przedstawić interesującą ofertę MAN.”

Dotychczasowe spotkania w Sadach były skierowane głównie do klientów autobusowych i to właśnie oni dominowali wśród gości tegorocznych Wiosennych Spotkań. Autobusy używane stanowią dla wielu przewoźników ciekawą alternatywę. Podczas spotkania goście mogli zapoznać się z ofertą zarówno autobusów miejskich, jak i turystycznych.

Po okresie, gdy polscy przewoźnicy kierowali się głównie ceną, przy wyborze autobusów używanych teraz poszukują głównie pojazdów droższych, kilkuletnich, których standard jest już znacznie wyższy.” – mówi Wojciech Rose, dyrektor ds. sprzedaży autobusów używanych MAN TopUsed.

Oferowane w MAN TopUsed autobusy pochodzą nie tylko z rynków zagranicznych, ale też z Polski. Każdy egzemplarz ma udokumentowany „życiorys”, a przed sprzedażą przechodzi gruntowny przegląd techniczny. Wśród rodzimych odbiorców dominują obecnie przewoźnicy z małych i średnich miast. W ofercie znajdują się autobusy miejskie, podmiejskie, a także turystyczne.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*