Jeden produkt – wiele zastosowań.

Firma LIQUI MOLY Polska poszerza swoją ofertę o produkt Multi Spray Plus 7. Jego praktyczne działanie potwierdził właśnie test laboratoryjny zlecony przez niemiecką redakcję miesięcznika „Motocykl”.

LIQUI MOLY Multi Spray Plus 7 to wszechstronny środek o równie szerokim zastosowaniu. Jego właściwości pomocne będą podczas wykonywania wielu prac w garażu, ogrodzie, domu czy biurze. Naturalnie przydatny jest również podczas czynności wokół wszelkich typów pojazdów mechanicznych.

Jego skuteczność została już potwierdzona. Produkt LIQUI MOLY Multi Spray Plus 7 zwyciężył właśnie w teście laboratoryjnym zleconym przez niemieckojęzyczną edycję miesięcznika „Motocykl”. Wyniki te zostały również opublikowane w polskim wydaniu z lutego 2016 roku. We wniosku uzasadniającym wybór czytamy m.in. „Brak poważnych słabości, najlepsza wartość pod względem właściwości rozpuszczających rdzę. Na dodatek lakier i tworzywo sztuczne pozostały nienaruszone. To wystarczyło do zwycięstwa”.

Widniejąca w nazwie liczba „7” określa siedem podstawowych cech tego produktu: wypieranie wilgoci, ochronę przed zwarciem, pomoc przy odkręcaniu zardzewiałych śrub, smarowanie współpracujących ze sobą elementów, ochronę przed korozją i utlenianiem, ochronę przed przymarzaniem uszczelek gumowych oraz usuwanie skrzypiących połączeń. Można go bezpiecznie stosować na elementach wykonanych z plastiku, metalu oraz drewna i jest przy tym neutralny wobec powłok lakierniczych.
Multi Spray Plus 7 pojawi się w ofercie LIQUI MOLY Polska na przełomie stycznia i lutego 2016 roku. Produkt dostępny będzie w aerozolu o pojemności 300 (nr katalogowy 3304) i 500 ml (3305).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*