DAF dla dzieci.

Firma DAF przedstawia nową kolekcję DAF .

Model DAF XF Euro 6 teraz dostępny również jako ciężarówka z siodełkiem oraz ciężarówka na pedały.
Firma DAF wzbogaciła ofertę produktów o dwie specjalne wersje modelu XF Euro 6: ciężarówkę z siodełkiem XF oraz ciężarówkę na pedały XF. Zostały one opracowane z myślą o tych, którzy marzą o posiadaniu własnego samochodu ciężarowego firmy DAF, ale są na to jeszcze trochę za młodzi. Ciężarówki z siodełkiem i na pedały mają przyciągający uwagę pomarańczowy kolor DAF i są już dostępne u dealerów DAF oraz w sklepie na stronie www.DAFshop.com.
Elegancja, funkcjonalność oraz wysoka jakość. Tym właśnie charakteryzują się produkty z nowej kolekcji DAF, w tym bogata oferta zabawek dla dzieci i odzieży.
Nowa kolekcja DAF obejmuje także odzież męską i damską zaprojektowaną specjalnie dla firmy DAF (począwszy od czapek, po kurtki i koszulki), wyjątkowe akcesoria DAF (od toreb i okularów przeciwsłonecznych, po zegarki i breloki), imponującą serię artykułów skórzanych DAF oraz bogatą ofertę miniaturowych modeli pojazdów DAF Euro 6 z serii LF, CF i XF, w tym wywrotek, wersji niskopodwoziowych, podwozi pod zabudowę, cystern oraz ciągników siodłowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*