Truck & Trailer Center Strykow

EWT Truck & Trailer Polska Sp.z o.o. Stryków k/Łodzi najlepszym Partnerem Serwisowym roku 2014 SCHMITZ Cargobull na Polskę

W dniu 20 maja 2015 r miało miejsce uroczyste wręczenie trofeum dla Najlepszego Warsztatu w sieci serwisowej Schmitz Cargobull w Polsce.
Nagrodzonym serwisem roku 2014 została wysoce wyspecjalizowana stacja obsługi pojazdów użytkowych Truck & Trailer Center, należąca do Grupy EWT Polska. Stacja TTC zlokalizowana jest w Strykowie koło Łodzi, w samym centrum Polski, przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2.
Certyfikat najlepszych Usług serwisowych w Europie Centralnej dla TTC Stryków z Grupy EWT Polska odebrał Zastępca Dyrektora Serwisu Paweł Rybka wraz ze swoim zespołem Doradców Serwisowych.
Mając na względzie najwyższy poziom świadczonych usług nowoczesne Centrum Serwisowe Truck & Trailer Center w Strykowie oferuje klientom kompleksową obsługę pojazdów użytkowych, a w szczególności naprawy i obsługi bieżące, naprawy gwarancyjne, naprawy powypadkowe (blacharnia, lakiernia) oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych. W TTC Stryków klienci mogą skorzystać również z usług jakie oferuje serwis ogumienia oraz myjnia. Na terenie stacji znajduje się też Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów i hamownia podwoziowa.
Kompleksowość oferty, zaplecze serwisowe ze sprzętem diagnostycznym najnowszej generacji oraz wykwalifikowana kadra przekładają się na sukces firmy EWT czego odzwierciedleniem jest nagroda Service Partner of the Year 2014.
Z-ca Dyrektora Serwisu Paweł Rybka powiedział: „W Strykowie jesteśmy od 4 lat. Na początku, w 2011 roku, hale świeciły pustkami. Dziś tętni tu życie. Słychać pracę kluczy pneumatycznych, warkot agregatów chłodniczych, szum wody na myjni, w powietrzu unosi się zapach montowanych nowych opon. Widać zadowolonych Klientów odbierających swoje naczepy po naprawach powypadkowych czy serwisie bieżącym. Cieszymy się, że nasi Klienci nam zaufali. Cieszymy się że nasi Klienci polecają nas innym, swoim znajomym. Dziękujemy wszystkim, którzy już skorzystali z naszych usług.

Uśmiech i satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza. W rozmowach z Klientem zawsze wsłuchujemy się w jego oczekiwania. Rzeczy trudne robimy od ręki, rzeczy niemożliwe troszkę dłużej. Otrzymany od Cargobull Parts & Services GmbH CERTYFIKAT najlepszych usług serwisowych w Europie Centralnej jest wspaniałą nagrodą za naszą dotychczasową pracę. Utwierdza nas, że wybraliśmy właściwy kierunek rozwoju świadczenia usług przez jakość. Ta nagroda uwalnia w nas energię, aby jeszcze lepiej obsługiwać naszych Klientów. Zapraszamy Was do TTC Stryków!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*