Dostawa pojazdów IVECO dla WAK TRANS

Do grupy użytkowników włoskich pojazdów dołączyła firma WAK TRANS Sp. z o.o. Polski przewoźnik specjalizuje się w transporcie ładunków niebezpiecznych oraz gazów technicznych. Kontrakt z tak wymagającym klientem realizował autoryzowany dealer IVECO – firma Siltruck sp. z o.o., posiadająca swoje oddziały w Skoczowie i Opolu.
– Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze marki IVECO na pewno jest chęć unifikacji floty pod jeden kontrakt oraz klienta a marka IVECO jako jeden z nielicznych producentów oferowała szeroką gamę pojazdów od 3,5 tonowego do ciągników siodłowych. Atrakcyjne oraz kompleksowe rozwiązanie połączone z umowami BuyBack i kontraktami serwisowymi było dodatkowym argumentem o wyborze marki. Sama niezawodność i użyteczność pojazdów była trudna do oceny ze względu na wprowadzenie przez wszystkie koncerny nowych rozwiązań technologicznych związanych z normą Euro 6, a także brak naszego doświadczenia z marką IVECO w tak szerokim zakresie – mówi Paweł Chmiecik, v-ce Prezes Zarządu WAK TRANS Sp. z o. o.
WAK TRANS działa na rynku blisko 17 lat. Tak duże doświadczenie pozwala precyzyjnie określić wymagania w stosunku do dostawcy samochodów. Iveco Poland, z bogatą ofertą swoich pojazdów, doskonale wpisuje się realizację dużych zamówień. Do firmy WAK TRANS dostarczono 27 samochodów, w tym: dostawcze Daily, podwozia Eurocargo oraz podwozia i ciągniki siodłowe IVECO Stralis.
– Cieszymy się, iż po wielu miesiącach negocjacji i realizowania umowy nastąpił moment, w którym fizycznie wprowadzamy do firmy WAK TRANS markę IVECO. Jesteśmy pewni, że współpracę z klientem, który zdecydował się na zakup również 5-letnich kontraktów serwisowo-naprawczych, nadal będzie cechować profesjonalizm i zaangażowanie wszystkich pracowników firmy Siltruck – dodaje Natalia Ligocka, kierownik działu handlowego i marketingu.
– Do grona użytkowników IVECO dołączyła kolejna nowa firma, dotąd nie współpracująca z Iveco Poland. Jest to sygnał, że nasza oferta jest atrakcyjna i spełnia wszystkie oczekiwania wymagających klientów. Chcielibyśmy, aby nasza współpraca z firmą WAK TRANS się rozwijała i

przynosiła korzyści obu stronom – podsumował Piotr Suwała, District Sales Manager Iveco Poland Sp. z o.o.
Firma WAK TRANS posiada flotę 91 pojazdów i zatrudnia 172 osoby. Świadczy usługi transportowe przewożąc ładunki ADR na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Samochody marki IVECO zagoszczą we flocie WAK TRANS po raz pierwszy. Decyzja o podjęciu zakupów nie była przypadkowa. Nowoczesne firmy transportowe zwracają szczególna uwagę na tzw. całkowite koszty posiadania (TCO). Oferta Iveco Poland z założenia promuje niskie koszty funkcjonowania floty oraz maksymalne wartości rezydualnej pojazdów. Dobrą kondycję i niezawodność parku samochodów przez długie lata eksploatacji zapewnia 5-letni kontrakt serwisowy, który wraz z pojazdami zakupiła firma WAK TRANS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*