Arocs wyróżniony „Laurem Buildera 2014”

Mercedes-Benz Arocs, stworzony do pracy w sektorze budowlanym, otrzymał prestiżowe wyróżnienie – „Laur Buildera”. Nagroda ta jest wyrazem uznania dla połączenia wysokich standardów ekologicznych z funkcjonalnością w tak ciężkich warunkach jak plac budowy.

Arocs, dedykowany budownictwu pojazd ciężarowy Mercedes-Benz wyróżniony został w kategorii „środki transportu”. Swój wybór jury uzasadniło szczególną innowacyjnością w dziedzinie pojazdów ciężarowych dedykowanych budownictwu. Laureat spełniający restrykcyjną normę emisji spalin Euro VI, wykazuje się jednocześnie siłą, wytrzymałością i wydajnością.

Gama Arocsa to niespotykany dotąd wybór modeli, precyzyjnie dopasowanych do wymagań klientów w tym niezwykle zróżnicowanym segmencie. Nowe wywrotki, wywrotki z napędem na wszystkie koła, betonomieszarki, ciągniki siodłowe i modele z zabudową skrzyniową dostępne są jako pojazdy z dwiema, trzema lub czterema osiami w 16 wariantach mocy: od 175 kW (238 KM) do 460 kW (625 KM).

Laury Buildera są wyróżnieniami co roku przyznawanymi przez miesięcznik „Builder” firmom i instytucjom, których działalność i świadczone usługi wspierają rozwój branży budowlanej i działających w niej firm. Kapituła bierze pod uwagę dostępność produktu lub usługi, nowatorstwo, dostosowanie do wymogów branży budowlanej, potrzeb klientów i zmieniającego się rynku, a także relacje firma – klient. Tegoroczna gala odbyła się 12 lutego w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

 

 

 

Autorem tego tekstu jest:

Mercedes-Benz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*